Odszkodowania

Wypadki drogowe, kolizje, stłuczki – zdarzają się nam codziennie, jednak często nie z naszej winy. Co wtedy robić?

Pomożemy Ci w dochodzeniu swoich praw względem towarzystwa ubezpieczeniowego. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne ekspertyzy, wyceny i kosztorysy. Wszystko nieodpłatnie, w ramach zgłoszenia likwidacji powstałej szkody w naszej Firmie!

Uwaga!

Roszczenia odszkodowawcze z tytułu czynu niedozwolonego, przedawniają się z upływem 3 lat, od dnia, w którym poszkodowany dowiedział się o szkodzie i o osobie obowiązanej do jej naprawienia, jednakże nie później niż z upływem 10 lat od dnia zdarzenia wywołującego szkodę.

Jeżeli natomiast szkoda wynikła z przestępstwa okres przedawnienia wynosi 20 lat od dnia popełnienia przestępstwa, niezależnie od tego, kiedy poszkodowany dowiedział się o szkodzie i o osobie sprawcy.

Odszkodowanie

Miałeś wypadek?
Brałeś udział w kolizji nie z Twojej winy?
Doznałeś uszczerbku na zdrowiu?
Uszkodzeniu uległ Twój pojazd?
Pomożemy Ci w uzyskaniu należnego Ci odszkodowania!

Towarzystwa ubezpieczeniowe, często próbują wprowadzać w życie działania, które pozwalają im uniknąć obowiązku wypłacenia należnych odszkodowań swoim Klientom.

Nasza Firma stanowczo sprzeciwia się takim praktykom i w związku z tym, służymy szeroko rozwiniętą pomocą, w uzyskiwaniu odszkodowań, z tytułu zgłaszanych do nas zdarzeń losowych.

Uzyskiwanie odszkodowań, to jedna z naszych mocnych stron działalności, mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie. Od wielu lat, ściśle współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą prawniczą, z najlepszymi rzeczoznawcami, lekarzami, psychologami, a także tłumaczami przysięgłymi, co pozwala nam, na sprawne i profesjonalne działania, w celu uzyskania odszkodowania w Państwa imieniu, od towarzystw ubezpieczeniowych.

Uzyskujemy odszkodowania z tytułu:

Misja i doświadczenie

Nasza misja, to pełna pomoc po wszelkiego rodzaju wypadkach, począwszy od wyceny i odzyskania sprawności pojazdu, poprzez pomoc prawną, uzyskanie należnych kwot pieniężnych od towarzystw ubezpieczeniowych, do odzyskania Państwa utraconej sprawności fizycznej. Pokierujemy Was w drodze do roszczenia swoich praw i przywilejów, bo nie jest to łatwe zadanie, a my, dzięki bogatemu doświadczeniu, umiemy skutecznie i sprawnie pomóc.

Realizacja naszej misji, możliwa jest dzięki posiadaniu pełnego zaplecza, w postaci kompleksowych rozwiązań, które umożliwiają pomoc z wykorzystaniem doświadczenia i narzędzi, jakimi Firma dysponuje.

Firma Automobile Expert z którą współpracujemy od lat istnieje na rynku polskim od 2007 roku. Posiada rozbudowaną sieć sprzedaży usług na terenie całego kraju. Nadal prężnie działamy w kierunku rozwoju tej sieci. W chwili obecnej, w naszych strukturach działa wielu agentów i menadżerów regionalnych oraz likwidatorzy szkód działający stacjonarnie, którzy służą bezpośrednim kontaktem w konkretnych, skierowanych do nas sprawach.

Agenci są wysoko wykwalifikowani i stale szkoleni, dzięki czemu Klienci mogą mieć zaufanie do nich i tym samym do naszej Firmy.

W poprowadzeniu konkretnej sprawy, od chwili zgłoszenia do całkowitej likwidacji szkody, pomocą służą wykwalifikowani likwidatorzy szkód, pracujący w siedzibie firmy.

Dzięki naszej Firmie oszczędzają Państwo swój czas i nie angażują żadnych środków finansowych w dochodzeniu swoich praw.

My zajmujemy się Państwa sprawą kompleksowo – to nasz priorytet!

Współpraca z Firmą Prawniczą specjalizującą się w szkodach z oc sprawcy ,zawsze masz możliwość podważenia wysokości odszkodowania proponowanego przez Towarzystwa ubezpieczeniowe.

Załatwiamy wszystko za was wystarczy podpisać odpowiednie upoważnienie i my walczymy za was o jak największe odszkodowanie.

Ponadto proponujemy na czas naprawy samochód zastępczy całkowicie za darmo.

Firma Ambacar, chcąc sprostać potrzebom swoich Klientów, oferuje kompleksowe usługi z zakresu Rzeczoznawstwa.

Oferujemy pomoc najwyższej klasy, przeszkolonych, wykwalifikowanych rzeczoznawców, w zakresie szeroko pojętej techniki samochodowej oraz wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów roboczych.

 

Kontakt Jarek 530629569