Pomoc prawna po wypadku

Szanowni Państwo!

Kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych i osobowych to dodatkowy profil działalności firmy Ambacar.

Zakres działań Firmy to przede wszystkim darmowa pomoc Poszkodowanym w procesie likwidacji szkód, uzyskiwanie należnego odszkodowania z ubezpieczenia OC sprawcy, NNW komunikacyjnego,polis na życie oraz ubezpieczeń majątkowych.

Obecnie, oferujemy naszym Klientom wszystko, co można w zakresie likwidacji szkód zaoferować, w jednej firmie! Proponujemy szeroki wachlarz usług, począwszy od udostępnienia samochodu zastępczego, poprzez kompleksową obsługę prawną, techniczną aż po rehabilitację powypadkową oraz wiele dodatkowych form profesjonalnej pomocy. Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej strony aby mogli Państwo szczegółowo poznać naszą ofertę.

My zajmujemy się Państwa sprawą kompleksowo – to nasz priorytet!

Współpracujemy z Firmą Prawniczą specjalizującą się w szkodach z oc sprawcy ,zawsze masz możliwość podważenia wysokości odszkodowania proponowanego przez Towarzystwa ubezpieczeniowe.

Załatwiamy wszystko za was wystarczy podpisać odpowiednie upoważnienie i my walczymy za was o jak największe odszkodowanie.

Ponadto proponujemy na czas naprawy samochód zastępczy całkowicie za darmo.

Kosztorysy napraw samochodów

Sporządzenie kosztorysu, to bardzo odpowiedzialny i trudny proces, wskazania całkowitych kosztów naprawy pojazdu. Musimy brać pod uwagę opis uszkodzeń wykonany przez towarzystwo ubezpieczeniowe, koszty poniesione przez warsztat naprawczy – roboczogodziny i koszty części zamiennych, opis własny lub opis rzeczoznawcy.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie Firmy Automobile Expert w tej branży, nasi Specjaliści z zakresu rzeczoznawstwa, wykonują profesjonalne kosztorysy i wydają opinie techniczne, w oparciu o ogólnie stosowane standardy europejskie. Ci sami Specjaliści, przygotowują także pełną dokumentację powstałych uszkodzeń, wraz z analizami przyczyn ich powstania.

Kosztorys przygotowywany przez naszych Specjalistów, zawiera pełny podział kosztów na: robociznę, koszty części zamiennych, materiałów lakierniczych i blacharskich, koszty dodatkowe (konserwacja, płyny eksploatacyjne, itp.), koszt całkowity szkody, opracowanie całkowitych kosztów naprawczych i ich weryfikacja w świetle wymagań towarzystw ubezpieczeniowych i wymagalnych technologii, tak aby każdy Klient, mógł indywidualnie wykorzystać go do własnych potrzeb.

Kalkulacje napraw pojazdów, przeprowadzane są w oparciu o technologie napraw, określane przez producenta pojazdu oraz o ceny części oryginalnych, występujące na rynku krajowym. Na życzenie Klienta, istnieje możliwość stosowania korekt czasochłonności napraw i cen części zamiennych (np. podczas przeprowadzania naprawy przy użyciu części używanych, bądź nieoryginalnych).

Rekonstrukcje wypadków samochodowych

Wielu kolizjom i wypadkom drogowym, towarzyszą silne emocje. W związku z tym świadkowie często , nie są w stanie odtworzyć realnych wydarzeń.

Rekonstrukcje wydarzeń, prowadzone przez naszych Biegłych, dotyczą głownie zderzeń pojazdów i potrąceń pieszych, a każda z nich zawiera obliczenia, symulacje i analizy czasowo-przestrzenne zdarzeń.

Rekonstrukcja wypadku i kolizji drogowej to:

  • analiza wypadku i ustalenie jego przyczyny,
  • określenie prędkości pojazdów,
  • określenie zachowań uczestników i możliwości uniknięcia zdarzenia,
  • analiza obrażeń ludzkich i analiza uszkodzeń pojazdów,
  • badania w sprawach o odszkodowania komunikacyjne,
  • oceny i ekspertyzy techniczne,
  • badania medyczne i sądowe.

Nasi Specjaliści pomogą w ustaleniu faktów, poprzez sporządzenie profesjonalnej                   i specjalistycznej analizy i rekonstrukcji wydarzeń. Przeprowadzenie specjalistycznej analizy, odbywa się przy użyciu nowoczesnych urządzeń, programów i aplikacji informatycznych typu PC Crash.

Nasza Firma wykonuje analizy i rekonstrukcje wypadków drogowych, głównie dla potrzeb Sądów, Prokuratury, Policji, a także towarzystw ubezpieczeniowych, jak również na potrzeby stron postępowań. Każda analiza wykonywana jest przez indywidualnie powoływany zespół badawczy, składający się z co najmniej z dwóch Biegłych.

 

Kontakt 530629569 Jarek